- -122,71 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически готварски печки |
|
| Захранване котлон | Електрическо |
| Цвят | Бял |
| Материал | Емайлирана стомана |
| Съдържание пакет | 1 х Решетка |
| Функции | Осветление |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип котлон | Витрокерамичен |
| Разположение на контролния панел | Предно |
| Брой нагреватели | 4 |
| Голяма нагревателна зона | 2 |
| Малка нагревателна зона | 2 |
| Мощност на голяма нагревателна зона | 1800 W |
| Мощност на малка нагревателна зона | 1200 W |
| Брой фурни | 1 |
| Захранване на фурна | Електрически |
| Функции на фурната | Печене |
| Ширина | 50 cm |
| Тегло | 32 Kg |