- -17,90 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 20.8 cm |
| Ширина | 11.4 cm |
| Дълбочина | 17 cm |
| Материал корпус | Пластмаса, Стомана |
| Цвят | Бял |
| Мощност | 500 W |
| Функции | Незалепващо покритие, Въртяща се на 360° основа |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 0.300 l |
| Гаранция | 24 месеца |