- -18,41 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 23 cm |
| Ширина | 21 cm |
| Дълбочина | 20 cm |
| Дължина на кабела | 75 cm |
| Тегло | 1.254 Kg |
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Инокс |
| Мощност | 2200 W |
| Функции | Автоматично изключване, Крачета против приплъзване, Бутон за включване / изключване, Дисплей, Функция за поддържане на температурата |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 1 l |
| Гаранция | 24 месеца |