- -19,43 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 30.5 cm |
| Ширина | 22 cm |
| Дълбочина | 22 cm |
| Материал корпус | Стомана |
| Цвят | Бял, Син |
| Мощност | 2000 W |
| Функции | Автоматично изключване, Защита от прегряване, 360 градусово завъртане, Подвижен, миещ се филтър, Студена външна повърхност, Бързо кипване |
| Нива на мощност | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 1.7 l |
| Гаранция | 24 месеца |