- -10,73 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 15.5 cm |
| Ширина | 21 cm |
| Дълбочина | 20 cm |
| Тегло | 0.85 Kg |
| Материал корпус | Метал |
| Цвят | Син |
| Мощност | 1630 W |
| Функции | Автоматично изключване, Студена външна повърхност, Бързо кипване, Въртяща се на 360° основа |
| Нива на мощност | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 1 l |
| Гаранция | 24 месеца |