- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 29 cm |
| Ширина | 19.5 cm |
| Дълбочина | 24.5 cm |
| Тегло | 1.64 Kg |
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 2000 W |
| Функции | Автоматично изключване, Защита от прегряване, Миещ се филтър, Място за съхранение на захранващия кабел, Подвижен филтър, Въртяща се на 360° основа, Термометър |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 1.7 l |
| Гаранция | 24 месеца |