
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 29 cm |
| Ширина | 24 cm, 24 cm |
| Дълбочина | 17 cm, 17 cm |
| Тегло | 1.13 Kg, 1.13 Kg |
| Материал корпус | Стъкло |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 600 W, 600 W |
| Функции | Сензорно управление, Части подходящи за съдомиялна |
| Нива на мощност | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 950 ml |
| Гаранция | 24 месеца, 24 месеца |