- -18,46 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 25.7 cm |
| Ширина | 18.8 cm |
| Дълбочина | 23 cm |
| Дължина на кабела | 0.75 m |
| Тегло | 1.68 Kg |
| Материал корпус | Стомана |
| Цвят | Инокс |
| Мощност | 2200 W |
| Функции | Система против хлъзгане, Звуков сигнал, Бутон за регулиране на температурата |
| Употреба | Домашна |
| Температурен спектър на потока | 40 - 100 °C |
| Капацитет кана | 1.7 l |
| Гаранция | 24 месеца |