- -10,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 27 cm |
| Ширина | 15.5 cm |
| Дълбочина | 22.5 cm |
| Тегло | 1.15 Kg |
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Сребрист |
| Мощност | 2200 W |
| Функции | Защита от прегряване, Вграден нагревател, Безжична употреба, Автоматично спиране при кипене, Бутон On/Off, Ергономичен дизайн, 360° въртене |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 1.7 l |
| Гаранция | 24 месеца |