- -11,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 24.5 cm |
| Ширина | 15.5 cm |
| Дълбочина | 22.5 cm |
| Материал корпус | Пластмаса, Инокс |
| Цвят | Бял |
| Мощност | 2200 W |
| Функции | Индикатор за нивото на водата, Защита от прегряване, Скрит нагревател, Светлинен индикатор, Защита от работа без вода, Място за съхранение на кабел, Отделение за съхраняване на кабела, Автоматично изключване при завиране на водата, Въртене на 360° |
| Нива на мощност | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 1.7 l |
| Гаранция | 24 месеца |