- -20,45 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически скари |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Регулируем термостат |
| Употреба | Домашна |
| Тип повърхност на готвене | Оребрена |
| Простанство за готвене (mm) | 380 x 280 mm |
| Материал повърхност за готвене | Неръждаема стомана |
| Височина | 70 cm |
| Ширина | 34.5 cm |
| Дължина на кабела | 1 m |
| Тегло | 3.3 Kg |
| Мощност | 2000 W |
| Температурен спектър на потока | 0 - 200 ºC |
| Гаранция | 24 месеца |