- -23,01 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Материал мелачка | Стомана |
| Материал корпус | Метал |
| Цвят | Черен |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | Ръчна |
| Тип напитка | Еспресо, Кафе |
| Брой на приготвяните продукти | 1 |
| Мощност | 0 W |
| Капацитет на воден резервоар | 0.080 l |
| Налягане на помпата | 18 bar |
| Капацитет на отделението за кафе | 18 g |
| Височина | 10.6 cm |
| Ширина | 7.8 cm |
| Дълбочина | 7.1 cm |
| Захранване | Мляно |