- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Цвят | Инокс, Черен |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | Ръчна |
| Брой на приготвяните продукти | 1 |
| Мощност | 0 W |
| Капацитет на воден резервоар | 0 l |
| Налягане на помпата | 0 bar |
| Височина | 6.3 cm |
| Ширина | 5.3 cm |
| Дълбочина | 14.3 cm |