- -25,56 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Цвят | Розов |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нива температура | 1 |
| Тип | Ръчна |
| Тип напитка | Еспресо |
| Брой на приготвяните продукти | 1 |
| Мощност | 0 W |
| Нива на мощност | 1 |
| Капацитет на воден резервоар | 0.080 l |
| Налягане на помпата | 18 bar |
| Височина | 15.6 cm |
| Ширина | 7.1 cm |
| Дълбочина | 6.2 cm |
| Тегло | 0.336 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Мляно |