
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Цвят | Инокс, Оранжев |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нива температура | 1 |
| Тип | Ръчна |
| Тип напитка | Кафе |
| Брой на приготвяните продукти | 1 |
| Ниво на смилане | 1 |
| Мощност | 0 W |
| Нива на мощност | 1 |
| Капацитет на воден резервоар | 0.080 l |
| Налягане на помпата | 18 bar |
| Височина | 18.2 cm |
| Ширина | 7.3 cm |
| Тегло | 0.425 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Мляно |