
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Цвят | Червен |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нива температура | 1 |
| Тип | Ръчна |
| Тип напитка | Еспресо, Капучино |
| Брой на приготвяните продукти | 1 |
| Мощност | 1300 W |
| Нива на мощност | 1 |
| Капацитет на воден резервоар | 1.1 l |
| Налягане на помпата | 15 bar |
| Височина | 29 cm |
| Ширина | 14 cm |
| Тегло | 3.85 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |