- -136,94 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Тип дисплей | Cензорен екран |
| Материал мелачка | Инокс, Стомана |
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Сив |
| Функции | Автоматично изключване, Подвижен воден резервоар, Програма за декалцифициране, Автоматично почистване, Програма за спестяване на енергията, Подвижен съд за мазнина / течности, Настройка на градусите на мелене, Регулиране на височината на дюзата за кафе, Подвижен контейтер за мляко, Филтриране на водата |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нива температура | 3 |
| Тип | Автоматична |
| Брой на приготвяните продукти | 16 |
| Система за мляко | Автоматична |
| Брой на дюзите за кафе | 2 |
| Ниво на смилане | 13 |
| Мощност | 1450 W |
| Капацитет на воден резервоар | 1.4 l |
| Налягане на помпата | 19 bar |
| Капацитет на отделението за кафе | 250 g |
| Капацитет на контейнера за мляко | 450 ml |
| Капацитет на остатъчния контейнер | 10 порции |
| Височина | 38.5 cm |
| Ширина | 24.5 cm |
| Дълбочина | 43 cm |
| Тегло | 9.7 Kg |
| Максимална височина на чашата | 14 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Мляно, На зърна |