- -11,50 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Еспресо машини |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Функции | Автоматично изключване, Програма за капучино, Защита против прегряване, Cold drink preparation |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип | С капсули, Ръчна |
| Тип напитка | Еспресо, Капучино, Лате макиато, Чай, Ристрето, Горещ шоколад, Кафе Lungo |
| Брой на приготвяните продукти | 30 |
| Система за мляко | Ръчна |
| Брой на дюзите за кафе | 1 |
| Мощност | 1500 W |
| Капацитет на воден резервоар | 0.8 l |
| Налягане на помпата | 15 bar |
| Височина | 27.6 cm |
| Ширина | 26.6 cm |
| Дълбочина | 13.6 cm |
| Тегло | 2 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Капсули |