- -3,58 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Форми за сладкиши |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Стомана |
| Форма | Кръгла |
| Брой/комплект | 1 |
| Празник | Великден, Всеки повод |
| Височина | 11.5 cm |
| Ширина | 25 cm |
| Диаметър | 25 cm |