- -3,07 €
- Изчерпано

- Материал: Стомана
- Падащо дъно
- Повърхност с незалепващо керамично покритие за лесно печене
- Висококачествен материал на формата се нагрява бързо и равномерно
- Повърхността осигурява отлично разпределение на топлината, което гарантира висока ефективност на печенето
- Незалепващото покритие прави миенето изключително лесно - препоръчва се ръчно миене
- Размери:
Диаметър: 20 см
Височина: 7 см
- Цвят: Розов
*Made in Germany
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Материал: Стомана
- Падащо дъно
- Повърхност с незалепващо керамично покритие за лесно печене
- Висококачествен материал на формата се нагрява бързо и равномерно
- Повърхността осигурява отлично разпределение на топлината, което гарантира висока ефективност на печенето
- Незалепващото покритие прави миенето изключително лесно - препоръчва се ръчно миене
- Размери:
Диаметър: 20 см
Височина: 7 см
- Цвят: Розов
*Made in Germany
Техническо описание
Форми за сладкиши |
|
| Цвят | Розов |
| Материал | Стомана |
| Форма | Кръгла |
| Брой/комплект | 1 |
| Празник | Всеки повод |
| Височина | 7 cm |
| Ширина | 20 cm |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |
| Диаметър | 20 cm |