- -35,79 €
- Изчерпано

Airfryer Just Perfecto JL-05 е лесен за почистване, безопасен и икономичен, което го прави предпочитан от много хора, за ежедневна употреба. Контейнерът е с незалепващо покритие, което допълнително улеснява почистването. Всички разглобяеми части са съвместими за почистване в съдомиялна машина.
Благодарение на компактните си размери Airfryer заема малко място в кухнята ви. Фритюрникът разполага и с дръжка cooltouch, която винаги остава студена.
- Мощност: 1400 W
- Капацитет: 4 литра
- Механичен контрол/Въртящи се бутони
- Светлинен индикатор
- LED дисплей
- Температурен спектър на потока: 80-200 C
- Подвижен контейнер с незалепващо покритие
- Cooltouch дръжка/Студена дръжка
- Таймер: до 30 минути
- Светлинен инидикатор
- Решетка (продуктът няма вътрешна кошница)
- Неплъзгащи се крачета
- Защита от прегряване
- Лек и компактен дизайн
- Цвят: Черен/Инокс
- Захранващо напрежение: 220-240V, 50-60 Hz
- Тегло: 4.7 Kg
- Контейнерът и решетката са съвместими със съдомиялни машини
- Размери:
Дължина: 33.7 см
Ширина: 26.6 см
Височина: 36.6 см
- Дължина на кабела: 1 метър
* Гаранция 24 месеца
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Airfryer Just Perfecto JL-05 е лесен за почистване, безопасен и икономичен, което го прави предпочитан от много хора, за ежедневна употреба. Контейнерът е с незалепващо покритие, което допълнително улеснява почистването. Всички разглобяеми части са съвместими за почистване в съдомиялна машина.
Благодарение на компактните си размери Airfryer заема малко място в кухнята ви. Фритюрникът разполага и с дръжка cooltouch, която винаги остава студена.
- Мощност: 1400 W
- Капацитет: 4 литра
- Механичен контрол/Въртящи се бутони
- Светлинен индикатор
- LED дисплей
- Температурен спектър на потока: 80-200 C
- Подвижен контейнер с незалепващо покритие
- Cooltouch дръжка/Студена дръжка
- Таймер: до 30 минути
- Светлинен инидикатор
- Решетка (продуктът няма вътрешна кошница)
- Неплъзгащи се крачета
- Защита от прегряване
- Лек и компактен дизайн
- Цвят: Черен/Инокс
- Захранващо напрежение: 220-240V, 50-60 Hz
- Тегло: 4.7 Kg
- Контейнерът и решетката са съвместими със съдомиялни машини
- Размери:
Дължина: 33.7 см
Ширина: 26.6 см
Височина: 36.6 см
- Дължина на кабела: 1 метър
* Гаранция 24 месеца
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Сребрист |
| Защитни функции | Светещ индикатор, Антихлъзгаща се основа, Защита против прегряване, Светещ индикатор |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Таймер, Студени дръжки, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен, Механичен |
| Температурен спектър на потока | 80 - 200 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Височина | 36.6 cm |
| Ширина | 26.6 cm |
| Дължина | 33.7 cm |
| Гаранция | 2 години |