- -39,37 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 1500 W |
| Брой програми | 6 |
| Защитни функции | Антихлъзгаща се основа, Защита против прегряване, Автоматично изключване |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Таймер, Студен при допир, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Температурен спектър на потока | 80 - 200 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет мазнина | 3.5 l |
| Височина | 37 cm |
| Ширина | 31 cm |
| Тегло | 4.5 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |