- Изчерпано

- Мощност: 1700 W
- 8 зададени програми за готвене:
Пържене с горещ въздух
3 вида печене
Грил с четири регулируеми нива на готвене: ниско, средно, високо, максимална мощност
Размразяване
Пица
Готвене на замразена храна
Ръчна настройка
- Материал корпус: Пластмаса/Алуминий/Стомана
- Максимална температура: 230 C
- Таймер: до 120 минути
- Термостат
- LCD дисплей
- Незалепващо покритие
- Автоматично изключване със звуков сигнал когато готвенето приключи
- Звуков сигнал за добавяне на храна
- Дигитален контролен панел/touch screen
- Аксесоари включени в комплекта:
1 х Тава с незалепващо покритие
1 х Скара с незалепващо покритие
1 х Кошница с незалепващо покритие
4 х Шишчета
1 х Двойна четка за почистване
- Захранващо напрежение: 220-240 V, 50-60 Hz
- Тегло: 9.44 Kg
- Цвят: Черен
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Air Fryer и скара 8в1 Beper P101FRI080 е мултифункционален кухненски уред, който използва технология горещ въздух, за да приготвя храната по-здравословно, без да се използва много или никаква мазнина. Уредът има мощност 1700W и вместимост от 3.8 литра, което е достатъчно за приготвяне на храна за цялото семейство.
Той разполага с 8 различни функции.
Температурата може да се настройва до 230 градуса, а таймерът може да се задава до 120 минути.
Уредът има дигитален дисплей, който показва температурата и времето, както и светещ индикатор за работа. Също така разполага с термостат и автоматично изключване, което гарантира безопасността на уреда. Неплъзгащата се основа му осигурява стабилност при работа.
Цветът на уреда е черен, което го прави подходящ за всяка кухня.
- Мощност: 1700 W
- 8 зададени програми за готвене:
Пържене с горещ въздух
3 вида печене
Грил с четири регулируеми нива на готвене: ниско, средно, високо, максимална мощност
Размразяване
Пица
Готвене на замразена храна
Ръчна настройка
- Материал корпус: Пластмаса/Алуминий/Стомана
- Максимална температура: 230 C
- Таймер: до 120 минути
- Термостат
- LCD дисплей
- Незалепващо покритие
- Автоматично изключване със звуков сигнал когато готвенето приключи
- Звуков сигнал за добавяне на храна
- Дигитален контролен панел/touch screen
- Аксесоари включени в комплекта:
1 х Тава с незалепващо покритие
1 х Скара с незалепващо покритие
1 х Кошница с незалепващо покритие
4 х Шишчета
1 х Двойна четка за почистване
- Захранващо напрежение: 220-240 V, 50-60 Hz
- Тегло: 9.44 Kg
- Цвят: Черен
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Стомана, Алуминий |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 1700 W |
| Брой програми | 8 |
| Защитни функции | Светещ индикатор, Антихлъзгаща се основа, Защита против прегряване, Автоматично изключване, Светещ индикатор |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Таймер, Система против хлъзгане, Размразяване, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален, Тъч скрийн |
| Брой кошници | 1 |
| Тип пържене | С горещ въздух, С горещ въздух |
| Височина | 25 cm |
| Ширина | 40 cm |
| Дължина | 40 cm |
| Тегло | 9.44 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |