- -120,15 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Сребрист, Черен |
| Мощност | 1800 W |
| Брой програми | 12 |
| Защитни функции | Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Таймер, Система против хлъзгане, Студени дръжки |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Брой кошници | 1 |
| Температурен спектър на потока | 80 - 200 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 12 Kg |
| Височина | 43 cm |
| Ширина | 33 cm |
| Дължина | 37 cm |
| Тегло | 7.5 Kg |
| Гаранция | 2 години |