- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Черен |
| Мощност | 1400 W |
| Защитни функции | Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Таймер, Система против хлъзгане, Студени дръжки, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен, Механичен |
| Температурен спектър на потока | 80 - 200 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух, С горещ въздух |
| Капацитет храна | 3.2 Kg |
| Височина | 32 cm |
| Дължина | 32 cm |
| Тегло | 4 Kg |
| Гаранция | 2 години |