- -30,68 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Малък еърфрайър Russell Hobbs Satisfry 26500-56 - висок само 28 см!
Представяме Ви компактния ни уред за пържене с горещ въздух - еърфрайърът Russell Hobbs Satisfry 26500-56. Той е с компактни размери, предназначени за малки кухни и готвене за един или двама човека. Съдът за готвене е 1.8 литра и събира, например, до 700 грама картофи за пържене.
В комплекта ще намерите и плоча за скара и гриловане, а освен компактните размери, този уред готви и по-бързо от предните ни модели!
Технологията на нашия еърфрайър ще помогне да изпържите или изпечете своята рецепта с малко или без мазнина и ще запази повече хранителна стойност в продуктите, сравнено с традиционното пържене и печене в мазнина.
Грил плочата и кошницата са подходящи за миене в съдомиялна.
Този уред ще спести и енергия в сравнение с традиционните фурни и котлони - той няма нужда от подгряване, нагревателите му са ефективни, а вътрешният обем съхранява топлината.
- Мощност: 1100 W
- Обем: 1.8 l (например до 700 грама картофи)
- Регулируема температура
- Подходящ за готвене с много малко или никаква мазнина
- Плоча за печене и гриловане, включена в комплекта
- Таймер за отложен старт
- Автоматично изключване
- Звуков сигнал
- Защита от прегряване
- Крачета против приплъзване
- Тъчскрийн контрол
- Размери:
Ширина: 21.5 см
Височина: 28 см
- Цвят: Черен
- Захранващо напрежение: 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 1100 W |
| Брой програми | 7 |
| Защитни функции | Антихлъзгаща се основа, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой кошници | 1 |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет мазнина | 1.8 l |
| Капацитет храна | 0.700 Kg |
| Височина | 28 cm |
| Ширина | 21.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |