
- Мощност: 1400 W
- Капацитет: 5 литра
- Touch screen контрол
- Подходящ за използване без никаква мазнина или с малко мазнина
- Температурен спектър на потока: 80℃-200℃
- Таймер до 60 минути
- 8 предварително зададени програми:
Пилешки крилца
Френски пържени картофки
Свинско
Риба
Пиле
Изсушаване на плодове
Хляб/десерти
Скариди
- С функция за защита от прегряване
- Хладна на допир дръжка
- Неплъзгащи се гумени крачета
- Подвижна алуминиева решетка с незалепващо покритие, за по-лесно почистване
- Захранващо напрежение: 220-240 V, 50-60 Hz
- Цвят: Черен
- Размери:
Височина: 32 см
Ширина: 24.5 см
Дълбочина: 30 см
- 2 години гаранция
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 1400 W |
| Брой програми | 8 |
| Защитни функции | Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Система против хлъзгане, Студени дръжки, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Брой кошници | 1 |
| Температурен спектър на потока | 80 - 200 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет мазнина | 5 l |
| Височина | 32 cm |
| Ширина | 24.5 cm |
| Дължина | 30 cm |
| Тегло | 4.3 Kg |
| Гаранция | 2 години |