- -40,90 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Черен |
| Мощност | 1400 W |
| Брой програми | 7 |
| Защитни функции | Автоматично изключване |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Конвекция |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Брой кошници | 1 |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 0.8 Kg |
| Височина | 29.5 cm |
| Ширина | 26.4 cm |
| Дължина | 36 cm |
| Тегло | 4.55 Kg |
| Color | Черен |
| Гаранция | 24 Месеца |