- -46,02 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Сребрист, Черен |
| Мощност | 1700 W |
| Брой програми | 8 |
| Защитни функции | Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Прозорче за наблюдение, Конвекция, Въртяща се кошница, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Брой кошници | 1 |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет мазнина | 0 l |
| Капацитет храна | 13 Kg |
| Височина | 31.5 cm |
| Ширина | 35 cm |
| Дължина | 35.1 cm |
| Гаранция | 2 години |