- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 1700 W |
| Брой програми | 12 |
| Защитни функции | Антихлъзгаща се основа, Защита против прегряване, Автоматично изключване, Прекъсване на програмата |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой кошници | 1 |
| Температурен спектър на потока | 70 - 220 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 2.000 Kg |
| Височина | 35.2 cm |
| Ширина | 32.7 cm |
| Дължина | 29.7 cm |
| Тегло | 6.2 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |