Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Розово злато, Черен |
| Мощност | 1725 W |
| Брой програми | 9 |
| Защитни функции | Антихлъзгаща се основа, Защита против прегряване, Автоматично изключване, Прекъсване на програмата |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Система против хлъзгане, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой кошници | 1 |
| Температурен спектър на потока | 30 - 230 C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 1.800 Kg |
| Височина | 30 cm |
| Ширина | 30 cm |
| Дължина | 40 cm |
| Тегло | 6 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |