- -2,05 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Сив |
| Мощност | 0 W |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Подходящ за съдомиялна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет мазнина | 0 l |
| Капацитет храна | 0 Kg |
| Височина | 6.5 cm |
| Ширина | 21.3 cm |
| Дължина | 20 cm |