- -47,04 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Бял, Зелен |
| Мощност | 1400 W |
| Защитни функции | Светещ индикатор |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Прозорче за наблюдение, Въртяща се кошница, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Температурен спектър на потока | 80 - 230 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 1.000 Kg |
| Височина | 34 cm |
| Ширина | 34 cm |
| Дължина | 34 cm |
| Гаранция | 24 месеца |