
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Бежов |
| Мощност | 1800 W |
| Брой програми | 7 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален, Тъч скрийн |
| Брой кошници | 1 |
| Температурен спектър на потока | 80 - 200 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 2.500 Kg |
| Височина | 38 cm |
| Ширина | 35 cm |
| Дължина | 34 cm |
| Гаранция | 24 месеца |