
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Черен |
| Мощност | 1700 W |
| Брой програми | 8 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Тип контролен панел | Дигитален, Тъч скрийн |
| Брой кошници | 2 |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 3.000 Kg |
| Височина | 35.5 cm |
| Ширина | 31.5 cm |
| Дължина | 38.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |