- -25,56 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 1750 W |
| Брой програми | 4 |
| Защитни функции | Антихлъзгаща се основа, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Таймер, Студени дръжки |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Брой кошници | 1 |
| Температурен спектър на потока | 40 - 240 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 0 Kg |
| Височина | 26.5 cm |
| Ширина | 28.5 cm |
| Дължина | 36 cm |
| Дължина на кабела | 0.8 m |
| Тегло | 4.8 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |