
С Instant Vortex Oven 13L пригответе всичко, което бихте направили в домашна фурна, като спестите място на кухненския си плот. Вместимостта от 13 л. ви дава възможност да готвите голямо количество храна наведнъж, а отделните приставки ви позволяват да поставите различни видове храна едновременно.
- Мощност: 1700 W
- Капацитет: 13 литра
- Капацитет храна: 1.8 кг
- 8 програми:
Пържене с горещ въздух (Air Fry)
Печене (Roast) храни със солидна структура (месо, зеленчуци)
Печене (Bake) храни без солидна структура (тестени изделия)
Запичане като на грил (Grill)
Тостер (Toast)
Претопляне (Reheat)
Втасване (Proof)
Сушене (Dehydrate)
- Максимална температура: 205°C
- Сензорен дисплей (тъч скрийн)
- Ефективно печене
- Пържене с 95% по-малко мазнина
- Индикатор за прогреса на готвене
- Технология EvenCrisp™
- Почистване в съдомиялна машина
- Включени аксесоари:
Ротационен шиш с вилици
2x приставки
Тава за събиране на мазнина
- Захранващ кабел по европейски стандарт (шуко)
- Книжка с инструкции на български език
- Тегло: 8.2 кг
- Размери:
Височина: 37.5 см
Ширина: 35 см
Дължина: 34.5 см
- Цвят: Черен
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Черен |
| Мощност | 1700 W |
| Брой програми | 8 |
| Защитни функции | Светещ индикатор, Антихлъзгаща се основа, Автоматично изключване |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Прозорче за наблюдение, Студени дръжки, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Температурен спектър на потока | 32 - 205 C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 1.800 Kg |
| Височина | 37.5 cm |
| Ширина | 35 cm |
| Дължина | 34.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |