- -5,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Инокс, Сив |
| Мощност | 2470 W |
| Брой програми | 6 |
| Защитни функции | Светещ индикатор, Антихлъзгаща се основа, Автоматично изключване, Прекъсване на програмата |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой кошници | 2 |
| Температурен спектър на потока | 40 - 240 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 2.000 Kg |
| Височина | 32 cm |
| Ширина | 41 cm |
| Дължина | 36 cm |
| Гаранция | 24 месеца |