- -25,10 €
- Изчерпано

Машина за лед Finlux
- С компресор
- Мощност: 150 W
- Капацитет на воден резервоар: 1.5 литра
- Производителност: 10кг/24ч
- LCD дисплей
- Тъчскрийн контрол
- 12 купчета лед на цикъл
- Аларма за пълен контейнер
- Аларма за ниско ниво на водата
- Защита от прегряване
- Таймер
- Захранване: 220/240 V
- Тегло: 12.19 кг
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Машина за лед Finlux
- С компресор
- Мощност: 150 W
- Капацитет на воден резервоар: 1.5 литра
- Производителност: 10кг/24ч
- LCD дисплей
- Тъчскрийн контрол
- 12 купчета лед на цикъл
- Аларма за пълен контейнер
- Аларма за ниско ниво на водата
- Защита от прегряване
- Таймер
- Захранване: 220/240 V
- Тегло: 12.19 кг
Техническо описание
Фризери |
|
| Тип дисплей | LCD |
| Цвят | Черен |
| Енергиен клас | Енергиен клас A от гама A+++ до D |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Брой врати | 1 |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Вертикален |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class D |
| Система за охлаждане | Статична |
| Мощност | 150 W |
| Захранващо напрежение | 220 V |
| Годишна енергийна консумация | 613 kWh |
| Брой компресори | 1 |
| Система за размразяване на фризера | Автоматично |
| Материал рафтове | Пластмаса |
| Брой отделения | 1 |
| Нетен обем на фризера | 1.5 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 10 Kg |
| Височина | 32.8 cm |
| Ширина | 24.4 cm |
| Дълбочина | 37.3 cm |
| Тегло | 11.35 Kg |
| Функции | LED осветление |
| Предназначен за | Кухня |