- -55,12 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фризери |
|
| Цвят | Бял |
| Брой врати | 1 |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Вертикален |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class B |
| Климатичен клас | SN - N - T |
| Охладителен агент | R600a |
| Система за охлаждане | Статична |
| Мощност | 120 W |
| Захранващо напрежение | 240 V, 222 V |
| Годишна енергийна консумация | 0 kWh |
| Брой компресори | 1 |
| Голямо чекмедже Big Box | 1 |
| Брой отделения | 1 |
| Нетен обем на фризера | 1.3 l |
| Брой отделения за бързо замразяване | 1 |
| Производство на кубчета лед / 24ч | 12 Kg |
| Височина | 29.5 cm |
| Ширина | 22.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |