- -17,90 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фризери |
|
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | E |
| Ниво на шум | 41 dB |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Климатичен клас | ST, N, SN |
| Охладителен агент | R600a |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 200 kWh |
| Автономия без ток | 30 h |
| Дневен разход на енергия | 0.548 kWh |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Нетен обем на фризера | 198 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 9 Kg |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 77 cm |
| Дълбочина | 55.9 cm |
| Тегло | 25.5 Kg |
| Гаранция | 60 месеца |