- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фризери |
|
| Цвят | Бял |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Брой врати | 1 |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Вертикален |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Климатичен клас | SN - ST |
| Охладителен агент | R 600a |
| Годишна енергийна консумация | 254 kWh |
| Система за размразяване на фризера | Автоматично |
| Нетен обем на фризера | 372 l |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 130 cm |
| Дълбочина | 70.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |