- -12,78 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Купихте ли голямо парче месо или най-голямата опаковка сладолед Няма проблем - ще има място за и най-големите по обем хранителни стоки в голямото чекмедже във Вашия вертикален фризер!
Знаете ли, че Вашият хладилник може да се отваря наляво или надясно, в зависимост от Вашите навици и нужди в кухнята? Просто монтирайте вратата и магнитното и гумено уплътнение по желания от Вас начин.
Абсорбира топлината по-бързо в сравнение с други газове, което позволява енергийно по-ефективно охлаждане.

Техническо описание
Фризери |
|
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | F |
| Ниво на шум | 41 dB |
| Брой врати | 1 |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Хоризонтално |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Климатичен клас | N - ST |
| Охладителен агент | R 600А |
| Годишна енергийна консумация | 205 kWh |
| Автономия без ток | 15 h |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Брой отделения | 1 |
| Нетен обем на фризера | 83 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 6 Kg |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 55.3 cm |
| Тегло | 28 Kg |
| Функции | Реверсивна врата |
| Гаранция | 5 години |