
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Обем: 65 литра
- Енергиен клас: А
- Механично управление
- Функции на фурната: 9
- Вид фурна: Мултифункционална
- Брой стъкла на врата: 2
- Вътрешно осветление
- Аксесоари: Скара, тава
- Размери (ВxШxД): 59.5 x 59.8 x 55.5 см
- Размери за вграждане, (ВxШxД): 59 x 56 x 56 см
- Цвят: Инокс
Техническо описание
Фурни за вграждане |
|
| Цвят | Инокс |
| Материал | Стомана |
| Дизайн | Класически |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Захранване | Електричество |
| Тип фурна | Стандартна |
| Брой програми | 9 |
| Височина | 59.5 cm |
| Ширина | 59.8 cm |
| Дълбочина | 55.5 cm |
| Размери за вграждане (В x Ш x Д) | 59.5 x 59.8 x 55.5 cm |
| Енергиен клас | Енергиен клас A от гама A+++ до D |
| Капацитет | 65 l |
| Гаранция | 24 месеца |