(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фурни за вграждане |
|
| Цвят | Инокс/Черен |
| Материал | Инокс |
| Дизайн | Класически |
| Употреба | Домашна |
| Материал врата | Стъкло |
| Включени аксесоари | Решетка, 1 x Тава |
| Тип контролен панел | Механичен, Тъч скрийн |
| Захранване | Електричество |
| Тип фурна | Стандартна |
| Функции | Таймер, Вътрешно осветление, Защита от претоварване |
| Брой програми | 10 |
| Самопочистване | Хидролитичен |
| Височина | 59.5 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Дълбочина | 57.5 cm |
| Тегло | 31.1 Kg |
| Енергиен клас | Енергиен клас A от гама A+++ до D |
| Капацитет | 69 l |
| Максимална температура | 250 C |
| Гаранция | 36 месеца |