Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фурни за вграждане |
|
| Цвят | Черен |
| Дизайн | Класически |
| Употреба | Домашна |
| Материал врата | Стъкло |
| Включени аксесоари | 2 x Тава, 1 x Решетка |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Захранване | Електричество |
| Отваряне на вратата | Издърпване |
| Тип фурна | Стандартна |
| Тип затваряне на врата | Стандартна |
| Функции | Таймер, Вътрешно осветление, Защита от претоварване |
| Брой програми | 8 |
| Функции на фурната | Размразяване, Скара |
| Начин на затопляне | Горно и долно затопляне |
| Височина | 59.5 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Дълбочина | 57.5 cm |
| Тегло | 30.66 Kg |
| Размери за вграждане (В x Ш x Д) | 60 x 58 x 55.5 cm |
| Енергиен клас | Енергиен клас A от гама A+++ до D |
| Капацитет | 65 l |
| Максимална температура | 250 C |
| Гаранция | 36 месеца |