- -15,34 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фурни за вграждане |
|
| Цвят | Срeбриcт |
| Дизайн | Класически |
| Употреба | Домашна |
| Материал врата | Стъкло |
| Включени аксесоари | 1 x Тава |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Захранване | Електричество |
| Отваряне на вратата | Издърпване |
| Тип фурна | Стандартна |
| Тип затваряне на врата | Стандартна |
| Функции | Таймер |
| Брой програми | 5 |
| Самопочистване | Стандартно |
| Височина | 60 cm |
| Ширина | 50 cm |
| Дълбочина | 55 cm |
| Тегло | 27.4 Kg |
| Мощност | 2.3 kW |
| Енергиен клас | Енергиен клас A от гама A+++ до D |
| Капацитет | 60 l |
| Максимална температура | 240 C |
| Гаранция | 60 месеца |