- -14,32 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Инокс |
| Цвят | Червен |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за палачинки |
| Мощност | 1000 W |
| Функции | Защита против прегряване, Индикаторна светлина |
| Нива на мощност | 1 |
| Брой програми | 1 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Ключови характеристики | Светлинен индикатор, Незалепваща вътрешна повърхност, Подвижни плочи |
| Брой на приготвяните продукти | 1 |
| Височина | 9.5 cm |
| Ширина | 33 cm |
| Дължина | 35 cm |
| Тегло | 1.39 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |