- -15,85 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Инокс, Стомана |
| Цвят | Червен |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Уред за понички, Уред за мъфини |
| Мощност | 700 W |
| Функции | Индикаторна светлина |
| Нива на мощност | 1 |
| Брой програми | 1 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Ключови характеристики | Светлинен индикатор, Система за съхранение на кабела, Подвижни плочи |
| Височина | 11 cm |
| Ширина | 22 cm |
| Дължина | 27 cm |
| Тегло | 2.75 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |