- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Гофретници и уреди за десерти |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Прозрачен |
| Материал интериор | Пластмаса |
| Употреба | Домашна |
| Височина | 13 cm |
| Ширина | 12 cm |
| Дължина | 12 cm |
| Тегло | 0.547 Kg |